Agencja filmowa

logo_onas

Jesteśmy doświadczoną agencją filmową do zadań specjalnych.

Ludzkość rozwija się w niesamowitym tempie. Powstające w ubiegłym wieku dziedziny biznesu i gospodarki potrzebowały dziesięcioleci na to by odpowiednio się rozwinąć. Dziś powstają nowe branże, które w ciągu kilku lat uzyskują rozwój na jaki np. telewizja musiała pracować 40 lat. Jedną z takich dziedzin jest produkcja filmowa.

Choć produkcja filmowa liczy sobie około 120 lat (pierwsze filmy powstawały już na początku ubiegłego wieku) można śmiało powiedzieć, że wiek XXI jest wiekiem filmu. Wraz z szybkim rozwojem internetu i ułatwionym do niego dostępem z praktycznie każdego miejsca na ziemi możliwe stało się szybkie przesyłanie dużej ilości danych. O ile wcześniej w internecie królowały treści pisane, później zastąpione przez zdjęcia, o tyle dziś wszystkie te media wypierane są przez filmy. Szybka rewolucja cyfrowa sprawiła, że jako jedni z pierwszych kilka dobrych lat temu dostrzegliśmy olbrzymi potencjał drzemiący w wideo marketingu internetowym. Tak właśnie narodziła się agencja filmowa CreativeStudio.com.pl.

CreativeStudio.com.pl – AGENCJA FILMOWA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Tworzymy angażujące spoty reklamowe, wciągające filmy promocyjne i skuteczne filmy viralowe.

Nasza agencja filmowa zrealizuje dla Ciebie każdy wymagający projekt. Realizowane przez nas projekty pozwalają klientom zarobić kwoty przewyższające nakłady zainwestowane w produkcję filmową. Stworzymy rozwiązania marketingowe dopasowane do Twoich potrzeb. Wiemy doskonale jak wykorzystać potencjał spotów reklamowych w marketingu Twojej firmy. Wiemy również, jak działa ludzka percepcja i jak treści filmowe przyswajane są przez ludzki mózg. Nasza agencja filmowa poświęciła setki godzin analizie zachowania osób, które oglądają filmy reklamowe. Wiemy doskonale w jakich momentach ludzie są w pełni skupieni na śledzeniu akcji filmu, a kiedy się wyłączają. Wiemy, jak sprawić, by tych momentów skupienia u widza było jak najwięcej.

Agencja filmowa CreativeStudio.com.pl to doświadczony partner dla Twojej firmy. Wesprzemy Cię w działaniach marketingowych tworząc skuteczny film promocyjny, który sprzedaje. W dzisiejszych czasach wideo marketing to klucz do skutecznej promocji firmy w internecie. Coraz więcej agencji filmowych i marketingowych zdaje sobie z tego sprawę. Dlaczego Twoja firma powinna zaufać naszym rozwiązaniom?

//creativestudio.com.pl/creative/uploads/2017/09/red.jpg
creativestudio tworzenie filmów

WIELOKROTNIE NAGRADZANA AGENCJA FILMOWA

Nasza agencja filmowa otrzymała 39 nagród i wyróżnień na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych.

Naszą agencję filmową nagradzano blisko 40 razy na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych. Stworzyliśmy udaną kampanię viralową, której efekty przerosły nawet nasze oczekiwania. Doskonale wiemy, jak stworzyć sktuteczny spot reklamowy, film promocyjny, czy film korporacyjny dla Twojej marki. Nasza praca wykonana dla kilkudziesięciu dużych polskich firm stawia nas nie tylko w gronie najskuteczniejszych agencji filmowych w Polsce, ale przede wszystkim pokazuje naszą agencję filmową jako partnera godnego zaufania.

Jesteśmy studiem produkcji filmowej działającym niezwykle elastycznie. Nasza agencja filmowa z powodzeniem realizuje duże ogólnopolskie reklamowe kampanie telewizyjne oraz mniejsze projekty internetowe.

Agencja filmowa CreativeStudio.com.pl to zespół złożony z doświadczonych kreatywnych, copywriterów, scenarzystów, reżyserów, operatorów, montażystów, kierowników produkcji i kompozytorów. Stworzymy dla Ciebie skuteczne spoty reklamowe i filmy promocyjne, które będą dla Ciebie zarabiać, ukazując Twój wizerunek jako solidnego partnera w branży.

CreativeStudio.com.pl – Twoja agencja filmowa.

AGENCJA FILMOWA – WSPÓŁPRACA

Na co warto zwrócić uwagę przed rozpoczęciem współpracy z agencją filmową?

Istnieje wiele różnych agencji filmowych na świecie. W Polsce każdego roku powstaje ich przynajmniej kilkanaście. Warto przygotować się do współpracy odpowiednio, zwłaszcza jeśli ma to być długofalowa współpraca.

Agencja filmowa i jej portfolio

Głównym czynnikiem determinującym często podjęcie współpracy z daną agencją filmową jest poznanie jej portfolio. W dzisiejszych czasach jakość pracy świadczy o osobach ją wykonujących. Dlatego pierwszym krokiem przed podjęciem współpracy z daną agencją filmową warto przejrzeć dokładnie jej portfolio i poznać nazwy poprzednich klientów. Jeśli agencji filmowej zaufały duże marki – możemy mieć pewność, że współpraca nas nie zawiedzie. Potwierdzona w portfolio współpraca z dużymi markami oznacza, że agencja filmowa wie jak współpracować z dużymi klientami.

Agencja filmowa a nagrody

Branża produkcji filmowej to jedna z niewielu branż, w której nagrody na festiwalach przyznaje się obiektywnie i praktycznie niemożliwe jest „kupienie sobie nagród”. W innych branżach często wygląda to inaczej. Wielokrotnie w naszej pracy spotkaliśmy się np. z konkursami IT, gdzie firmy biorące w nich udział same kupowały sobie nagrody, które później wręczało im niby obiektywne jury. Konkursy i festiwale filmowe, które organizowane są w Polsce i na świecie nie są skalane tego typu praktykami. W ponad 90% przypadków są to w pełni obiektywne oceny produkcji filmowych, wydawane przez niezależne jury złożone ze specjalistów. Warto więc sprawdzić jakimi nagrodami i konkursami może poszczycić się agencja reklamowa. Czy na swoim koncie mają jakiekolwiek wyróżnienie w konkursie KTR? Czy mają nagrody z festiwali międzynarodowych? Im więcej takich nagród i wyróżnień, tym jaśniejszy komunikat, że dla firmy nie był to jednorazowy przypadek, a ciągła, intensywna praca, która doprowadziła agencję filmową do sukcesu.

Agencja filmowa a terminowość

Na etapie wyboru oferty konkretnej agencji filmowej, oczywiście każda z nich zapewnia, że prace zostaną wykonane w szybkim terminie z wysoką starannością. Rzeczywistość po podpisaniu umowy bywa często zupełnie inna. Terminowość to parametr, który najtrudniej zweryfikować przed rozpoczęciem współpracy z agencją filmową. Jednak można się skutecznie zabezpieczyć przed skutkami nieterminowego wykonania prac. Warto sprawdzić dokładnie umowę, by przekonać się na jakie rekompensaty możemy liczyć w przypadku nieterminowego wykonania usług. Ponadto, jeśli agencja filmowa nie będzie miała w umowie zapisów o karach umownych w przypadku niedotrzymania terminu lub takich zapisów nie będzie chciała wprowadzić – powinna zapalić nam się lampka ostrzegawcza w głowie.

Dobrze wybrana agencja filmowa to sukces Twojej kampanii

Odpowiedni dobór ludzi, z którymi współpracować będzie Twoja firma to kluczowe zagadnienie. Znacznie lepiej i bardziej kreatywnie pracuje się z kompetentnym zespołem osób, którzy mają wolną rękę i swobodę w podejmowaniu decyzji. Wielu klientów popełnia błąd, wtrącając się każdy aspekt pracy agencji filmowej. Nadmierna kontrola i pouczanie podcinają skrzydła kreatywności. Agencja filmowa, która realizuje filmy od kliku lat, to ludzie, którzy zjedli zęby na produkcji filmowej. Gdy idziemy do mechanika samochodowego – nie mówimy mu jak ma naprawić nasz samochód. Zgłaszając się do agencji zróbmy to samo. Dajmy im pracować. Dobra agencja filmowa z pewnością odwdzięczy się dobrze zrealizowanymi produkcjami filmowymi!