Angażujące filmy reklamowe

Angażujące filmy reklamowe

Chyba każdy kto dziś korzysta z internetu czy telewizji zgodzi się, że filmy reklamowe zdominowały te media. O ile w telewizji teoretycznie zmuszeni jesteśmy by oglądać spoty reklamowe „jak leci” o tyle w internecie możemy łatwiej je pomijać. Co ważniejsze, filmy reklamowe w internecie mogą być w pełni dopasowane do naszych potrzeb. Usługi firmy Google, m.in. Youtube już od dłuższego czasu oferują wyświetlanie spersonalizowanych reklam użytkownikom. Oznacza to, że jeśli szukamy w internecie informacji na temat konkretnych produktów, po chwili na stronach, na których twórcy zezwolili na wyświetlanie reklam – pokazują nam się produkty podobne do tych, których szukaliśmy. Analogicznie rzecz ma się w przypadku filmów reklamowych na Youtube. Tam również możemy zobaczyć filmy dopasowane do naszych zainteresowań, czy do tematów, których szukaliśmy ostatnio w internecie.

Skuteczne filmy promocyjne

Nasze studio filmowe doskonale wie, jak wykorzystać potencjał reklamy personalizowanej w internecie. Tworzymy skuteczne spoty reklamowe, które trafiają tylko do tej grupy docelowej, do której mają trafić. Prowadzimy skuteczne kampanie na Youtube, które pozwalają bezpośrednio dotrzeć z przekazem filmy reklamowego do konkretnego użytkownika.

Filmy wizerunkowe

Realizacja filmów reklamowych do dziedzina, którą zajmujemy się od ponad 6-ciu lat. Nasze filmy angażują już od pierwszej sekundy. Wiemy doskonale jak tworzyć angażujące filmy reklamowe, które dotrą do podświadomości użytkownika. Sprawdź nasze portfolio!

Podaj dalej