kilka słów o nas.

Cześć, tu Filip i Adrian

W 2011 roku nazwaliśmy się CreativeStudio. Nazwa mało, odkrywcza i popularna wśród fryzjerów, grafików i filmowców. Wtedy jednak tego nie wiedzieliśmy, a dziś nam to kompletnie nie przeszkadza. Jesteśmy lekko po trzydziestce, i wciąż mamy apetyt na wiele.
Wspinamy się szczebel po szczeblu na drabinie sukcesu. Choć czasem trzeba zrobić krok w tył, wiemy, w którą stronę idziemy. Wiele już tych kroków postawiliśmy. A jaki był ten pierwszy?
W 2008 roku Adrian dostał pierwszą poważniejszą nagrodę filmową w konkursie amatorskich filmów. Dało mu to niezłego kopa do dalszych działań. Nagród i sukcesów przybywało z biegiem lat. W 2011 roku do Adriana dołączył Filip, z jasną wizją i pomysłem co z tym dalej zrobić.
Wtedy wideo w Internecie dopiero się rodziło. W roku 2011 większość ruchu w sieci stanowiło czytanie i przeglądanie stron internetowych. Dziś szacuje się, że ponad 80% ruchu w sieci generują treści filmowe. Poruszamy się w tym obszarze od dawna i wiemy, jak to wykorzystać. Zdobywaliśmy doświadczenie w różnych trudnych miejscach. Od amatorskich produkcji w piwnicach, poprzez wysokobudżetowe reklamy TV. Pracowaliśmy za darmo, dokładaliśmy do wielu filmów, ale również pracowaliśmy za świetne pieniądze. Świat filmów reklamowych bywa przewrotny. Raz jesteś na szczycie, a za chwilę wygrzebujesz się z dołu. Bywa trudno, zimno, męcząco, jak i również przyjemnie, słonecznie i relaksująco.
Zaczynaliśmy od podstaw, od początku ucząc się wszystkiego. Bez szkół filmowych i godzinnych kursów na youtube. Często wyważaliśmy otwarte drzwi, wypracowując w pocie czoła własne rozwiązania i pomysły.
Były momenty przyjemne, chwały i blasku. Były też momenty kompletnego wypalenia i zwątpienia w to co robimy. Jednak dziś jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Mamy dobrą pozycję na rynku, a internet widzi nas większymi niż jesteśmy. Cieszy nas to. Wierzymy w regułę małych kroków. Nie da się osiągnąć trwałego sukcesu łatwo, szybko i bezboleśnie. Trwały sukces trzeba wypracować samemu. Robiąc konsekwentnie krok za krokiem. Bez oglądania się na innych i słuchania rad i opinii z zewnątrz. Musisz być sobą i robić to co lubisz. To podstawa szczęścia.

produkcja filmowa.

Klienci, dla których regularnie pracujemy to, m.in. Orange Polska S.A., Idea Bank S.A., Telewizja Polska S.A., Bosch, Samsung, Kellogs, Sklepy Komfort S.A. i wiele, wiele innych. Realizujemy filmy biznesowe, spoty wizerunkowe, filmy promocyjne. Produkcja filmów korporacyjnych, realizacja filmów promocyjnych. Produkcja filmowa i telewizyjna. – creativestudio.com.pl. Tworzymy filmy wizerunkowe, filmy biznesowe, spoty reklamowe. Nasze studio filmowe tworzy filmy reklamowe, animacje 2d, animacje 3d.
„Każdy, kto w pierwszych kilku latach rozwoju wirtualnej rzeczywistości zrobi cokolwiek w tej dziedzinie – za lat kilkanaście będzie uważany za pioniera nowej technologii.”

o nas.

CREATIVESTUDIO.COM.PL TO DYNAMICZNA, NIEZALEŻNA, PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCA KREATYWNA AGENCJA REKLAMOWA, NAGRODZONA PONAD 30 NAGRODAMI I WYRÓŻNIENIAMI NA POLSKICH I MIĘDZYNARODOWYCH FESTIWALACH FILMOWYCH. NASZA SPECJALIZACJA TO PRODUKCJA FILMOWA I TELEWIZYJNA. PASJONUJE NAS TWORZENIE WYSOKIEJ JAKOŚCI FILMÓW!
Realizujemy filmy reklamowe, promocyjne filmy wizerunkowe, teledyski, animacje 2d/3d, oraz wiele wiele innych. Oferujemy kompleksową produkcję filmową. Nasza działalność to również postprodukcja filmowa.

studio filmowe.

Nasza misja

Zawsze poszukujemy najlepszego rozwiązania dla klienta, niezależnie od tego, czy mamy za zadanie produkcję filmu internetowego, czy produkcję spotów TV. Nasze doświadczenie zgromadzone podczas produkcji setek filmów reklamowych udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Z największą przyjemnością i pasją podchodzimy do projektów, które wysoko stawiają poprzeczkę. To dzięki nie przesuwamy granicę swoich możliwości.
Rozpoczynając produkcję filmową skupiamy się na tym, by celnie trafić w gusta odbiorców. Klient ma poczucie, że dobrze zainwestował pieniądze wtedy, kiedy spot reklamowy jest skuteczna. Największą wagę przywiązujemy do tego, by gotowy spot reklamowy stał się. „wisienką na torcie”, czyli ukoronowaniem ciężkiej pracy klienta nad produktem.
CreativeStudio.com.pl – tworzymy spoty reklamowe, filmy promocyjne. Kompleksowa produkcja filmowa.
„Jeśli potrafisz o czymś marzyć – potrafisz tego dokonać.” – Walt Disney

kompleksowa produkcja filmowa.

kim jesteśmy

CreativeStudio.com.pl, to ekipa doświadczonych specjalistów z branży produkcji filmowej i telewizyjnej. Produkujemy spoty reklamowe, filmy promocyjne, filmy wizerunkowe, przy których pracują doświadczeni: dyrektorzy kreatywni oraz artystyczni, reżyserzy, operatorzy obrazu, scenarzyści, scenografowie, montażyści, kierownicy produkcji oraz wiele innych osobistości z polskiej branży filmowej. Przez ostatnie lata naszej działalności nasze produkcje filmowe zdobyły ponad 30 razy na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych. Otrzymaliśmy m.in. Brąz KTR, Nagrodę Specjalną im. Reż. Wojciecha Jerzego hasa, II nagrodę w konkursie Młodego Kina na 38. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
Zobacz pełną listę naszych nagród i wyróżnień.
Zaskakujemy i angażujemy, przykuwając uwagę widza od pierwszej sekundy filmu. Staramy się, by wszystkie nasze filmy reklamowe pozostawiały lekki niedosyt u widza. Niedosyt, który widz będzie mógł zaspokoić dopiero po kontakcie z produktem, usługą czy marką.
Nie jesteśmy zmanierowaną agencją reklamową. Nie marudzimy i nie wydziwiamy. Można się z nami dogadać w każdej kwestii. Jeśli przychodzisz do nas z własną wizją, scenariuszem, produktem czy pomysłem – możesz być pewny, że zrealizujemy Twój plan lepiej niż to sobie wyobrażałeś.
CreativeStudio.com.pl – twoje studio filmowe.
Produkcja filmów reklamowych, produkcja filmowa, spoty reklamowe, realizacja filmów, agencja filmowa.

creativestudio.com.pl

Zaskakujemy. Angażujemy. Myślimy inaczej.
Wiemy co robimy!

Kompleksowo świadczymy usługi związane z produkcją filmową – od przygotowania koncepcji kreatywnej scenariusza, poprzez produkcję filmową aż po montaż filmowy i postprodukcję graficzną, w tym również tworzenie animacji 2d i 3d. Nasz dom produkcyjny to wielokrotnie nagradzane, uznane studio filmowe. Produkcja filmów Warszawa, produkcja filmowa Kraków. Działamy na terenie całej Europy.

Chcesz wyprodukować film?
Zrób to razem z nami.