PRODUKCJA FILMOWA

Klienci, którzy regularnie korzystają z naszych filmów:

Klienci, dla których regularnie pracujemy to, m.in. Orange Polska S.A., Idea Bank S.A., Telewizja Polska S.A., Bosch, Samsung, Kellogs, Sklepy Komfort S.A. i wiele, wiele innych. Realizujemy filmy biznesowe, spoty wizerunkowe, filmy promocyjne. Produkcja filmów korporacyjnych, realizacja filmów promocyjnych. Produkcja filmowa i telewizyjna. – www.CreativeStudio.com.pl. Tworzymy filmy wizerunkowe, filmy biznesowe, spoty reklamowe. Nasze studio filmowe tworzy filmy reklamowe, animacje 2d, animacje 3d.

//creativestudio.com.pl/creative/uploads/2016/01/LOGOTYPY-KLIENTOW-bandw-O-NAS.jpg
logo_onas

O nas

CreativeStudio.com.pl to dynamiczna, niezależna, prężnie działająca kreatywna agencja reklamowa, nagrodzona ponad 30 nagrodami i wyróżnieniami na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych. Nasza specjalizacja to produkcja filmowa i telewizyjna. Pasjonuje nas tworzenie wysokiej jakości filmów!

Realizujemy filmy reklamowe, promocyjne filmy wizerunkowe, teledyski, animacje 2d/3d, oraz wiele wiele innych. Oferujemy kompleksową produkcję filmową. Nasza działalność to również postprodukcja filmowa.

//creativestudio.com.pl/creative/uploads/2016/01/NASZA-MISJA.png

STUDIO FILMOWE

NASZA MISJA

Zawsze poszukujemy najlepszego rozwiązania dla klienta, niezależnie od tego, czy mamy za zadanie produkcję filmu internetowego, czy produkcję spotów TV. Nasze doświadczenie zgromadzone podczas produkcji setek filmów reklamowych udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Z największą przyjemnością i pasją podchodzimy do projektów, które wysoko stawiają poprzeczkę. To dzięki nie przesuwamy granicę swoich możliwości.

Rozpoczynając produkcję filmową skupiamy się na tym, by celnie trafić w gusta odbiorców. Klient ma poczucie, że dobrze zainwestował pieniądze wtedy, kiedy spot reklamowy jest skuteczna. Największą wagę przywiązujemy do tego, by gotowy spot reklamowy stał się. „wisienką na torcie”, czyli ukoronowaniem ciężkiej pracy klienta nad produktem.

Jesteśmy świadomi tego, że nie wszystkie spoty reklamowe, który tworzymy, musi stać się pretendentem do nagrody filmowej. Niektóre filmy po prostu muszą sprzedawać. I tak też je projektujemy, od stworzenia koncepcji scenariusza, aż po postprodukcję filmu – dążymy do tego, by film po prostu skutecznie sprzedawał produkt.

CreativeStudio.com.pl - tworzymy spoty reklamowe, filmy promocyjne. Kompleksowa produkcja filmowa.

„Jeśli potrafisz o czymś marzyć – potrafisz tego dokonać.” – Walt Disney

KOMPLEKSOWA PRODUKCJA FILMOWA

KIM JESTEŚMY

CreativeStudio.com.pl, to ekipa doświadczonych specjalistów z branży produkcji filmowej i telewizyjnej. Produkujemy spoty reklamowe, filmy promocyjne, filmy wizerunkowe, przy których pracują doświadczeni: dyrektorzy kreatywni oraz artystyczni, reżyserzy, operatorzy obrazu, scenarzyści, scenografowie, montażyści, kierownicy produkcji oraz wiele innych osobistości z polskiej branży filmowej. Przez ostatnie lata naszej działalności nasze produkcje filmowe zdobyły ponad 30 razy na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych. Otrzymaliśmy m.in. Brąz KTR, Nagrodę Specjalną im. Reż. Wojciecha Jerzego hasa, II nagrodę w konkursie Młodego Kina na 38. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Zobacz pełną listę naszych nagród i wyróżnień.

Zaskakujemy i angażujemy, przykuwając uwagę widza od pierwszej sekundy filmu. Staramy się, by wszystkie nasze filmy reklamowe pozostawiały lekki niedosyt u widza. Niedosyt, który widz będzie mógł zaspokoić dopiero po kontakcie z produktem, usługą czy marką.

Nie jesteśmy zmanierowaną agencją reklamową. Nie marudzimy i nie wydziwiamy. Można się z nami dogadać w każdej kwestii. Jeśli przychodzisz do nas z własną wizją, scenariuszem, produktem czy pomysłem - możesz być pewny, że zrealizujemy Twój plan lepiej niż to sobie wyobrażałeś.

CreativeStudio.com.pl - twoje studio filmowe.

Produkcja filmów reklamowych, produkcja filmowa, spoty reklamowe, realizacja filmów, agencja filmowa.

//creativestudio.com.pl/creative/uploads/2016/01/KIM-JESTESMY.png

CreativeStudio.com.pl

Zaskakujemy. Angażujemy. Myślimy inaczej.

Wiemy co robimy!

Kompleksowo świadczymy usługi związane z produkcją filmową – od przygotowania koncepcji kreatywnej scenariusza, poprzez produkcję filmową aż po montaż filmowy i posptorodukcję graficzną, w tym również tworzenie animacji 2d i 3d. Nasz dom produkcyjny to wielokrotnie nagradzane, uznane studio filmowe.

Produkcja filmów Warszawa, produkcja filmowa Kraków. Działamy na terenie całej Europy.

©Realizacja MTweb
FILMY REKLAMOWE I PROMOCYJNE
PRODUKCJA FILMOWA I TELEWIZYJNA
PRODUKCJA REKLAMOWA STUDIO