PRODUKCJA FILMOWA | SPOTY REKLAMOWE | FILMY PROMOCYJNE

Brąz KTR

II nagroda 38. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni

Nagroda specjalna im. reż. Wojciecha Jerzego Hasa

---

To tylko kilka z 40 nagród i wyróżnień jakie nasza agencja filmowa otrzymała na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych.

Jesteśmy doświadczoną agencją filmową z bogatym portfolio. Wiemy jak tworzyć skuteczne filmy reklamowe! Wideomarketing, filmy korporacyjne oraz produkcja filmowa i telewizyjna to nasza główna specjalizacja.

PORTFOLIO

  • jeff-hopper-17306
  • _MG_9188
  • tworzenie filmów
  • MVI_5687121

PRODUKCJA FILMOWA

Nasz dom produkcyjny zajmuje się kompleksową produkcją filmową. Tworzymy filmy od A do Z. Przeprowadzamy klienta przez cały proces od stworzenia koncepcji i przygotowania scenariusza filmu, poprzez okres preprodukcji filmu aż okresu produkcji filmowej. Tworzymy filmy krótkometrażowe, filmy dokumnetalne, wizualizacje różnego rodzaju artystyczne formy filmowe. Czytaj także: kompleksowa produkcja filmowa - pytania, produkcja filmów

FILMY REKLAMOWE

Tworzymy angażujące spoty reklamowe. Wiemy, jak wykorzystać potencjał produkcji filmowej w biznesie. Tworząc spoty reklamowe opieramy się na doświadczeniu w badaniu percepcji filmu krótkometrażowego. Tworząc filmy reklamowe doskonale wiemy na co widzowie zwracają uwagę. Dzięki temu mamy pewność, że każda nasza produkcja filmowa to skuteczne narzędzie sprzedażowe. Czytaj także: Produkcja filmów promocyjnych miast.

POSTPRODUKCJA FILMOWA

Studio filmowe CreativeStudio.com.pl oferuje kompleksową postprodukcję filmową. Nasze obszary działalności to montaż filmowy, efekty VFX, color grading (korekcja kolorów), udźwiękowienie filmów, komponowanie muzyki filmowej, przygotowywanie plików do emisji TV i kinowej, kopie DCP.

FILMY KORPORACYJNE

Tworzymy filmy korporacyjne, które pomagają wzmacniać wizerunek firm. Wśród filmów korporacyjnych jakie dotąd zrealizowaliśmy są także filmy employer branding. Dzięki filmom employer branding korporacje mogą łatwiej znaleźć i zatrudnić nowych pracowników. Jesteśmy doświadczonym partnerem w tworzeniu filmów korporacyjnych. Naszą specjalizacją jest produkcja filmów internetowych oraz filmów biznesowych.

WIDEORELACJE

Tworzymy wideorelacje, z eventów, wydrzeń branżowych i filmowych, które zapadają w pamięć. Wśród wideorelacji filmowych jakie dotąd zrealizowaliśmy są także wideorelacje z koncertów,. Dzięki wideorelacjom organizowane prze Ciebie wydarzenia zyskają nowy wymiar! Jesteśmy doświadczonym partnerem w tworzeniu filmów. Naszą specjalizacją jest produkcja filmów internetowych oraz filmów biznesowych.

FILMY WIZERUNKOWE

Tworzymy filmy wizerunkowe, które pomagają naszym klientom w promocji biznesu. Realizujemy filmy wizerunkowe i korporacyjne na najwyższym poziomie, które odmieniają wizerunek istniejących marek. Produkujemy filmy korporacyjne employer branding, które pomagają korporacjom w rekrutacji nowych kandydatów do pracy. Angażujące spoty wizerunkowe wysokiej jakości to nasz znak rozpoznawczy.

SPOTY REKLAMOWE

Realizujemy spoty reklamowe i filmy promocyjne do telewizji. Zrealizowaliśmy również wiele spotów reklamowych przeznaczonych do emisji w internecie. Filmy promocyjne i spoty reklamowe pozwalają skutecznie angażować widzów w przekaz reklamowy Twojej marki. Wiemy jak tworzyć skuteczne spoty reklamowe i świetne filmy promocyjne. Czytaj również: produkcja filmów promocyjnych uczelni wyższych Naszą specjalizacją jest również tworzenie filmów internetowych.

PRODUKCJA TELEDYSKÓW

Zajmujemy się kompleksową produkcją teledysków i wideoklipów. Produkcja teledysków w dzisiejszych czasach to nie tylko ilustrowanie muzyki, ale również opowiadanie tego, co nie zostało w utworze dopowiedziane. Naszą agencję filmową niezwykle pasjonuje produkcja teledysków i wideoklipów. Tworzymy teledyski do muzyki elektronicznej, teledyski hiphopowe, teledyski rockowe.

ANIMACJE 2d

Tworzymy kompleksowo animacje 2d. Zrealizowaliśmy sporo animacji 2d m.in. dla dużych firm z obszaru bankowości. Realizacja videotutoriali, video explainerów i kompleksowe tworzenie animacji 2d to mocne obszary naszej działalności. Tworzymy również czołówki i animowane intra filmowe. Animacje 2d i 3d to niezwykle skuteczna forma komunikacji marketingowej. Sprawdź nas!

SPOTY INTERNETOWE

Tworzymy skuteczne spoty internetowe. Zrealizowaliśmy wiele spotów internetowych dla dziesiątek dużych firm z całej Polski. Produkcja spotów internetowych, tworzenie filmów do internetu i kompleksowa produkcja filmowa to mocne obszary naszej działalności. Tworzymy również treści na youtube i prowadzimy kanały firmowe youtube.
LOGO CS RGB

PRODUKCJA FILMOWA - OPOWIADAMY ANGAŻUJĄCE HISTORIE

Kim Jesteśmy

CreativeStudio.com.pl to kreatywna agencja filmowa tworząca skuteczne filmy reklamowe. Naszą misją jest opowiadanie świetnych historii. Tworząc doskonałe spoty reklamowe potrafimy angażować widzów i wywoływać w nich określone emocje. Wiemy jak sprawić, by Twój film odniósł sukces.

Największą wagę przykładamy do tego, by każda produkcja filmowa jaką tworzymy cechowała się najwyższą jakością. Zależy nam przede wszystkim na tym, by widz do którego kierujesz swój przekaz miał jak największą radość w podziwianiu naszego wspólnego dzieła. W dzisiejszych czasach sukces wielu marek zależy od odpowiedniej, angażującej uwagę konsumenta promocji. Najskuteczniejszą obecnie metodą angażowania uwagi widzów są spoty reklamowe. Głęboko wierzymy, że świetna kampania marketingowa połączona z najwyższej jakości produkcją filmową w oparciu o doskonała kreatywną koncepcję, wzniosą Twój biznes na wyżyny, pozostawiając innych daleko w tyle.

Przekonaj się już dziś jak sugestywnym i angażującym medium jest produkcja filmów. Poznaj nasze osiągnięcia.

KAMPANIE VIRALOWE

OPOWIADAMY ANGAŻUJĄCE HISTORIE POPRZEZ FILMY! TWORZYMY FILMY REKLAMOWE KTÓRE STAJĄ SIĘ FILMAMI VIRALOWYMI!

Jednym z największych sukcesów naszej agencji filmowej jest kampania viralowa "Polska za 20 lat". Stworzyliśmy kampanię reklamową wykorzystującą produkcję filmową, za którą otrzymaliśmy 11 nagród i wyróżnień na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych. Efekty jakie przyniosła realizacja filmu viralowego przerosły nasze oczekiwania. Produkcja filmowa "Polska za 20 lat" przypadła do gustu wszystkim widzom. Film krótkometrażowy był emitowany przez największe polskie stacje telewizyjne a o naszej agencji filmowej w 2012 roku zrobiło się głośno. Dziś kontynuujemy naszą misję, którą jest opowiadanie dobrych angażujących historii. Nasze studio filmowe tworzy spoty reklamowe, filmy wizerunkowe, filmy promocyjne, filmy biznesowe, filmy korporacyjne.

Skontaktuj się z nami. Podpowiemy: jak skutecznie i dobrze zaprezentować się w internecie.

Wiemy jak tworzyć skuteczne filmy, które zaangażują Twoich klientów!

Kompleksowa produkcja filmów to wyzwanie organizacyjne i przede wszystkim artystyczne. W produkcji filmu (niezależnie od tego czy chodzi o film wizerunkowy, film korporacyjny czy spot reklamowy) równie ważna jest kreacja oraz organizacja. Nasza agencja filmowa to zespół doświadczonych specjalistów z branży filmowej. Oferowana przez nas kompleksowa produkcja filmowa to nie tylko praca na planie zdjęciowymTworzymy filmy reklamowe od a do z. Realizujemy również pełne kampanie reklamowe z wykorzystaniem filmów.

Naszym głównym celem jest tworzenie wysokiej jakości niepowtarzalnej treści. Realizujemy także badanie percepcji filmów. Tworząc filmy 360, filmy korporacyjne, filmy employer branding - naszym nadrzędnym celem jest opowiadanie angażujących historii marek. Realizacja filmów to dla nas nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy, lecz przede wszystkim wynikająca z potrzeby serca chęć wywołania w Twoich klientach pozytywnych emocji.

Nasz dom produkcyjny zlokalizowany w Krakowie ma na swoim koncie prawie 40 nagród i wyróżnień na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych. Wiemy jak wykorzystać potencjał reklamy w internecie poprzez obsługę kanałów YouTube. Jeśli interesuje Cię skuteczna reklama w internecie - skontaktuj się z nami!
Zapoznaj się z naszym cyklem: PRODUKCJA FILMOWA BEZ TAJEMNIC

Oferujemy kompleksową produkcję filmową. Oznacza to, że w całości do A do Z odpowiadamy za każdy etap produkcji filmu. Realizacja filmowa to skomplikowane przedsięwzięcie. Każdy spot reklamowy jaki produkujemy musi być w pełni przemyślany. Tworzenie filmów reklamowych i wizerunkowych to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Nasza agencja filmowa wie doskonale, że od zgodnej pracy całego zespołu zależy sukces Twojej kampanii marketingowej. Niezależnie od tego czy tworzymy film do internetu, krótki film korporacyjny czy ogólnopolską kampanię reklamową – zawsze podchodzimy kompleksowo do realizacji całego projektu. Wiemy jak ważny jest dla Ciebie Twój film reklamowy!

Skuteczne spoty reklamowe powstają w wyniku pracy całego sztabu doświadczonych osób. Każda produkcja filmowa aby odniosła sukces musi być w pełni spójna. Już na etapie preprodukcji i tworzenia scenariusza każdy członek ekipy filmowej analizuje szczegółowo każdy aspekt realizacji filmu. Niezależnie od tego czy tworzymy krótkie filmy fabularne czy spoty reklamowe, zawsze przykładamy największą wagę do tego, by jakość naszych produkcji filmowych była jak najwyższa. Spoty reklamowe, aby były skuteczne muszą angażować. W ciągu kilku lat naszej działalności wypracowaliśmy skuteczne rozwiązania, które pozwalają tworzyć angażujące spoty reklamowe.

Skuteczność filmu reklamowego. można mierzyć na wiele sposobów. Co decyduje o tym, że film reklamowy. jest skuteczny? Przede wszystkim stopień zaangażowania widza. Skuteczne filmy reklamowe angażują już od pierwszych sekund? Jak to osiągnąć? Tego sekretu Wam nie zdradzimy. Mamy na koncie sporo świetnych produkcji filmowych, które oprócz tego, że cechują się wysoką jakością – potrafią skutecznie zaangażować widza w opowiadaną fabułę filmu. Skuteczne spoty reklamowe przemawiają również do wyobraźni klientów, którzy decydują się na produkcję filmów angażując do niej nasze studio filmowe.

Filmy employer branding to szczególny rodzaj filmów korporacyjnych. Korporacje wykorzystują tzw. filmy employer branding do rekrutacji nowych pracowników. W dzisiejszych czasach coraz trudniej o znalezienie odpowiednich kandydatów na dane stanowisko. Pracodawcy uciekają się zatem do różnych metod przyciągania nowych pracowników. Niezwykle skuteczne w tej dziedzinie stały się filmy employer branding, które przyciągają pracowników do firm wykorzystujących je w rekrutacji. Filmy employer branding zaliczają się także do filmów wizerunkowych.

Tworzenie angażujących filmów do internetu nie jest łatwe. Nawet świetna koncepcja kreatywna filmu reklamowego nie zawsze się broni w zetknięciu z internetem. Naszyn zdaniem angażujące filmy internetowe mają kilka ważnych cech. Przede wszystkim każda taka produkcja filmowa ma jasno określoną grupę docelową. Angażujący film do internetu to także spójny przekaz i jasna, czytelna koncepcja scenariusza filmu. Chcąc stworzyć angażujący film do internetu nie możemy zapominać również o tym co chcemy przekazać widzom. Nasze studio filmowe wie, jak tworzyć skuteczne, angażujące filmy do internetu.

Gdzie produkujemy filmy reklamowe?

Czas i miejsce nie ma znaczenia. Liczy się dobry pomysł!

CreativeStudio.com.pl to dom produkcyjny zlokalizowany w Krakowie. Większość produkcji filmowych realizujemy jednak w środkowej Polsce. Produkcja filmowa Warszawa, produkcja filmowa poznań, tworzenie filmów Łódź - to synonimy, które dobrze opisują miejsca, w których często pracujemy.

Tworzymy spoty reklamowe na terenie całego świata. W przyszłości być może będziemy realizować produkcję filmową w kosmosie:) Produkcja reklamowa i realizacja filmów biznesowych w naszej agencji filmowej odbywa się z udziałem doświadczonych specjalistów z branży filmowej. Kręcenie filmów to niełatwy proces, jednak opanowaliśmy do perfekcji opowiadanie angażujących historii. Realizacja filmów to dla nas czysta frajda, pod warunkiem, że klient pozwala nam pracować, a nie "zna się lepiej na naszej pracy".

CreativeStudio.com.pl - Twój dom produkcyjny!

Nasza specjalizacja to produkcja filmowa, zobacz jak tworzymy filmy internetowe.

Dodatkowo rozwijamy jeszcze jeden projekt - agencję VR - zajmującą się tworzeniem filmów 360 oraz aplikacji VR.

Dom produkcyjny Kraków | Dom produkcyjny Warszawa | Postprodukcja filmowa | Produkcja filmowa Warszawa | Tworzymy reklamy telewizyjne | Spoty reklamowe Kraków | Filmy reklamowe Warszawa | Kręcenie filmów Kraków | wideomarketing.

©Realizacja MTweb
FILMY REKLAMOWE I PROMOCYJNE
PRODUKCJA FILMOWA I TELEWIZYJNA
PRODUKCJA REKLAMOWA STUDIO