produkcja filmowa

Nasza specjalizacja to kompleksowa produkcja filmowa. Każdy aspekt produkcji filmu – od dobrego przygotowania, poprzez zogranizowaną realizację zdjęć na planie, aż do zaawansowanej postprodukcji – jest dla nas niezmiernie ważny.

W obecnych czasach ciężko wyobrazić sobie branżę, która obejdzie się bez filmów reklamowych. Produkcja filmowa stała się zjawiskiem powszechnym i ogólnodostępnym. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że film filmowi nie równy. Produkcja filmowa to dziedzina mocno skomplikowana. Wszak pracujemy nie tylko dla klienta, ale przede wszystkim dla odbiorcy końcowego, do którego kierowany jest spot reklamowy. Jak wiadomo, ile osób, tyle gustów i pomysłów…
Z racji tego, że doskonale znamy się na tym co robimy, a nasze doświadczenie potwierdzają zdobyte nagrody filmowe – zdecydowanie lepiej czujemy się, gdy klient daje nam wolną rękę. Niczym nieskrępowana wyobraźnia wznosi naszą kreatywność na wyżyny! Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć zapadające w pamięć produkcje filmowe.

kompleksowa produkcja filmowa.

Tworzenie filmów, kreatywne spoty reklamowe, angażujące filmy reklamowe to nasza specjalność.

Zrealizujemy dla Ciebie skuteczne spoty reklamowe i filmy promocyjne, które wzniosą Twój biznes na wyżyny i przyniosą Twojej firmie dodatkowe zyski.
Dziedzina zwana produkcją filmową liczy sobie już ponad 120 lat. Choć z dzisiejszej perspektywy pierwsze filmy tworzone przez człowieka były mocno prymitywne – każdy z nich niósł silny ładunek emocjonalny, któremu nie dorównuje żadne inne obecnie znane medium. Filmy wideo angażują, bawią nas, smucą, skłaniają do refleksji i pomagają podejmować decyzje zakupowe. Jak można wykorzystać to medium?
Nasz dom produkcyjny, którego specjalizacją jest kompleksowa produkcja filmowa pomoże Ci w każdym aspekcie związanym z produkcją filmu. Wiemy, jak to robić, by Twoja marka łatwiej się pozycjonowała na rynku, zdobywała uznanie w oczach klientów i zwiększała zyski.

nasz doświadczony zespół to najznakomitsi specjaliści polskiej branży filmowej. Znamy od podszewki praktycznie każdy aspekt produkcji filmu.

Nasze specjalizacje w produkcji filmowej to:
– produkcja filmów reklamowych,
– produkcja filmowa i telewizyjna,
– produkcja filmowa,
– produkcja spotów reklamowych,
– produkcja teledysków,
– kompleksowa produkcja filmowa,
– filmy vr (virtual reality),
– filmy 360,
– filmy reklamowe,
– filmy promocyjne,
– filmy korporacyjne,
– filmy wizerunkowe,
– filmy biznesowe,
– spoty reklamowe,
– kręcenie filmów,
– realizacja filmów,
– realizacja filmowa,
– filmy promocyjne warszawa,
– wideorelacje,
– obsługa kanałów youtube,
– badanie percepcji filmów,
– tworzenie filmów,
– kompleksowa produkcja filmów reklamowych,
– tworzenie filmów promocyjnych,
– realizacja filmów wizerunkowych,
– produkcja filmów korporacyjnych,
– filmy viralowe,
– filmy produktowe,
– filmy biznesowe,
– wykonywanie relacji z eventów i wydarzeń,
– organizacja produkcji filmowej,
– pisanie scenariuszy,
– tworzenie koncepcji kreatywnych,
– planowanie mediów i kampanii reklamowych,
– realizacja ujęć lotniczych,
– postprodukcja filmowa,
– dynamiczny montaż filmowy,
– tworzenie animacji 2d, 3d,
– komponowanie muzyki filmowej,
– udźwiękowienie filmu

produkcja filmowa – ekipa.

Jak tworzymy film?

W naszym zespole pracują doświadczeni w produkcji filmowej: utytułowani reżyserzy, dyrektorzy artystyczni i kreatywni, operatorzy, scenarzyści, oświetlacze, dźwiękowcy, scenografowie, kierownicy produkcji filmowej, montażyści, animatorzy i wiele innych…
Posiadamy szereg specjalistów którzy „zjedli zęby” na rozległej dziedzinie jaką jest produkcja filmowa.
Od przygotowania koncepcji scenariusza, storyboardów i castingu, poprzez organizację produkcji filmowej, realizację zdjęć, aż do postprodukcji, montażu, tworzeniu animacji, grafik i przekazaniu gotowego materiału w dowolnym formacie – towarzyszymy klientom na każdym etapie. Przygotowujemy pliki do emisji w Internecie, tv, taśmy emisyjne, kinowe kopie DCP, itp.
Niezależnie od tego czy potrzebujesz dużej produkcji reklamowej, małego filmu eksperymentalnego, czy krótkiego dokumentu – zrobimy to dla Ciebie, z przyjemnością udowadniając, że produkcja filmowa to nie tylko nasza praca, ale też i pasja.

produkcja filmowa.

jak wygląda realizowana przez nas produkcja filmowa?

W dzisiejszych czasach produkcja filmowa stała się nieodzownym elementem wielu różnych branż. Oprócz wydatków na różnego rodzaju działania marketingowe, firmy regularnie przeznaczają pewne kwoty na produkcję filmów o charakterze promocyjnym. Dlaczego tak się dzieje? W jaki sposób produkcja filmowa może pomóc Twojej firmie w zwiększeniu zysków?
Obecnie film stał się bardzo popularnym nośnikiem reklamowym. Za pomocą dobrze zrealizowanej produkcji filmowej można przekazać znacznie więcej informacji niż np. w formie prezentacji czy broszury PDF. Dobra produkcja filmowa niesie ze sobą dodatkowa wartość, której brakuje pozostałym formom przekazu, mianowicie – emocje. W dzisiejszych czasach nie wystarczy już samo stworzenie filmu reklamowego w którym przez 15 sekund pokażemy uśmiechniętych ludzi, a przez kolejne 15 sekund zbliżenia produktu, z którego skorzystali. Dziś w produkcji filmowej liczą się emocje. Zarówno proste jak i złożone historie filmowe mogą nieść w sobie pewien ładunek emocjonalny. Ważne by te emocje były szczere i prawdziwe.
Produkcja filmowa, którą oferujemy zawsze sprowadza się do stworzenia dopracowanego, kreatywnego przekazu o nietypowej, angażującej formie. Nudzą nas oklepane sztancowe produkcje filmowe. Staramy się unikać tego rodzaju narracji. Wolimy przeznaczyć czas na produkcję filmową, która i nam sprawia radość i przynosi satysfakcję. Dlatego każdy klient, dla którego realizujemy produkcję filmową doskonale wie, że włożymy w realizację jego filmu nie tylko potężną ilość pracy, ale przede wszystkim oddamy jej cząstkę siebie i swojej duszy.
Produkcja filmowa to dziedzina, wokół której narosło wiele mitów. Powszechnie uważa się, że produkcja filmowa musi być kosztowna, a duże środki finansowe zainwestowane w produkcję wygenerują jeszcze większy zwrot z inwestycji. Nic bardziej mylnego. Dobra produkcja filmowa nie musi kosztować fortunę. Z kolei kosztowna produkcja filmowa niekoniecznie musi odnieść sukces.
Naszym nadrzędnym celem jest sprawienie, by każda realizowana przez nas produkcja filmowa była autentyczna, kreatywna i nosiła w sobie wielki ładunek emocjonalny. Doskonale odnajdujemy się w produkcji filmowej o ograniczonym budżecie, ale również potrafimy wykorzystać wysoki budżet produkcji filmowej nie przejadając go.
Doskonale znamy się na produkcji różnego rodzaju filmów. Produkcją filmową zajmujemy się już od ponad sześciu lat i przez ten okres zdążyliśmy „zjeść zęby” na tej dziedzinie. Nasze produkcje filmowe były wielokrotnie nagradzane na różnego rodzaju festiwalach i konkursach filmowych. Jesteśmy laureatami blisko 40 nagród i wyróżnień filmowych. Niech o naszych dokonaniach dalej świadczy nasze portfolio.
Zobacz jak wygląda produkcja filmowa z nami!

Chcesz wyprodukować film?
Zrób to razem z nami.