JAK SKUTECZNIE DBAĆ O WIZERUNEK FIRMY W SIECI?

Jak skutecznie dbać o wizerunek firmy w sieci? Produkcja filmów wideo.

 

Jest wiele sposobów by Twoja firma zapadła ludziom w pamięć. Oczywiście podstawą w każdego rodzaju działalności jest dobre, sumienne i rzetelne wykonywanie swojej pracy. To właśnie sprawia, że Twoi klienci są z Tobą cały czas. Dopóki są zadowoleni – nie potrzebują zmian. A co zrobić by te zmiany jednak zaszły? Jak pozyskać nowych klientów, którzy prawdopodobnie są już obsługiwani przez Twoją konkurencję? Przede wszystkim trzeba „wyjść do ludzi”. Trzeba zaprezentować im swoje usługi w sposób zapadający w pamięć. W dzisiejszych czasach jednym z najlepszych sposobów na przedstawienie swojej firmy jest pokazanie jej w filmie. Film może mieć charakter promocyjny, reklamowy, korporacyjny, itd… Niezależnie od tego jaki ma charakter, najważniejsze by budził emocje i pozytywne skojarzenia z marką. Film reklamowy musi budować wizerunek marki w sieci. Musi być spójny z jej wizją, i musi mieć coś czym przyciągnie uwagę potencjalnego klienta. Wiadomo… łatwiej napisać, trudniej wprowadzić to w życie… Jendak…? Od czego są agencje reklamowe, agencje filmowe, domy produkcyjne, scenarzyści, copywriterzy, operatorzy kamer, montażyści, kierownicy produkcji, itd.? Wszyscy są od tego by w jak najlepszy sposób przekazać Twoje idee i wartości Twojej firmy potencjalnemu klientowi w taki sposób, by klient poczuł niedosyt. W taki sposób by sprowokować klienta do myślenia, i wreszcie w taki sposób by klient skorzystał z Twoich usług, bądź kupił Twój produkt.

Dobrym przykładem filmu zapadającego w pamięć jest „Polska za 20 lat” naszego autorstwa (więcej o tym projekcie tutaj: https://creativestudio.com.pl/jak-stworzyc-dobry-film-viralowy/ )

Jesteśmy do usług. Nasz sztab specjalistów, kreatywnych scenarzystów, doświadczonych reżyserów, spostrzegawczych operatorów, sprytnych kierowników produkcji, zwinnych montażystów czeka na Ciebie i Twój projekt. www.CreativeStudio.com.pl to doświadczona i wielokrotnie nagradzana agencja reklamowa specjalizująca się w produkcji filmowej. Zapraszamy do kontaktu.

Podaj dalej