JAK SKUTECZNIE I DOBRZE ZAPREZENTOWAĆ SIĘ W INTERNECIE?

Jak skutecznie zaprezentować się w sieci? Jak sprawić by firma dobrze prezentowała się w sieci? Z pewnością pomoże w tym: produkcja filmów reklamowych.

 

Istnieją dziesiątki sposobów za zaprezentowanie naszej firmy w sieci. Jak zwiększyć widoczność firmy w Internecie? Z pewnością każda poważnie działająca w dzisiejszych czasach firma, przynajmniej raz zadała sobie to pytanie. Oczywiście w Internecie roi się od podobnych poradników, czy wpisów blogowych z tytułami: jak dobrze zaprezentować firmę w Internecie, jak się wypozycjonować, jak podnieść sprzedaż, jak promować się w sieci, itp. Spośród wszystkich informacji z pewnością znajdziemy te bardziej i mniej wartościowe.

Jak jednak sprawić by internauci naprawdę zwrócili uwagę na Twoją firmę, oprócz tego, że będziesz na pierwszym miejscu w wyszukiwarce? Skutecznym rozwiązaniem jest produkcja filmowa dotyczącego Twojej marki, produktu czy usługi. Film promocyjny zrealizowany na wysokim poziomie, zastępuje więcej niż tysiąc słów, rekomendacji, tekstów, itp.

Najważniejsze są pierwsze sekundy filmu. Jeśli Internauta przeglądając Twoją stronę natrafi na ruchomy obraz, z pewnością na chwile zawiesi na nim wzrok. Jeśli w tym ruchomym obrazie pojawi się coś co go zaintryguje, z pewnością obejrzy film do końca. Oczywiście różnych ludzi intrygują różne rzeczy. Na jednych duże wrażenie zrobi okazała fabryka, na innych zaś sportowy samochód, a na jeszcze innych prosta wyciskająca łzy historia. Nie da się uszczęśliwić wszystkich, dlatego też tworząc film promocyjny firmy, musisz wiedzieć do jakiej grupy docelowej kierujesz swój przekaz. To będzie miało w dużej mierze decydujący wpływ na sukces Twojego filmu w sieci. Nie da się mówić jednocześnie do wszystkich. Zapewne Twoje produkty czy usługi również nie są kierowane do wszystkich. Należy więc wykorzystać w pełni potencjał grupy docelowej, do której kierujesz swoje produkty, poznać jej potrzeby i zachowania. Następnie wspólnie ze studiem zajmującym się produkcją filmową należy omówić wszelkie potrzeby i oczekiwania dotyczące gotowego filmu. W naszym studiu wycena nic nie kosztuje. Chętnie również przyjrzymy się Twoim pomysłom, koncepcjom scenariusza i oczekiwaniom. Prześlij do nas swój brief.

A tutaj podpowiadamy: jak stworzyć dobry film viralowy.

Podaj dalej