Cittaslow – promocyjny film reklamowy

  • Klient: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego
  • Data: Wrzesień 2016

W połowie 2016 roku nasza agencja produkcyjna, specjalizująca się w szeroko pojętej produkcji filmowej, wygrała przetarg na realizację serii filmów reklamowych promujących sieć miasteczek Cittaslow w Polsce. Nasza koncepcja kreatywna scenariusza przypadła do gustu organizatorowi przetargu, którym jest Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Kilkanaście dni po podpisaniu umowy przystąpiliśmy do produkcji filmuRealizacja zdjęć filmowych rozpoczęła się w największym na terenie Polski skansenie w Olsztynku. Później wraz z całą ekipą filmową przemieszczaliśmy się wgłąb województwa dokumentując życie w kolejnych miasteczkach sieci Cittaslow.

Realizacja zdjęć trwała 6 dni. Postprodukcja około 14 dni. W efekcie wyprodukowaliśmy od a do z 5 reklamowych spotów promocyjnych. Filmy przeznaczone są do emisji w telewizji  oraz w internecie.

To nie pierwsza nasza udana produkcja filmowa zrealizowana na terenie Warmii i Mazur. Rok wcześniej dom produkcyjny CreativeStudio.com.pl zrealizował cykl 12 filmów telewizyjnych promujących Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości – zobacz: https://creativestudio.com.pl/portfolio/warminsko-mazurskie/.

CreativeStudio.com.pl – tworzymy filmy reklamowe i promocyjne.