La Gardere – filmy z wypowiedziami pracowników

W listopadzie 2018 roku mieliśmy okazję współpracować z marką Aelia Duty Free zajmującą się punktami sprzedaży na strefach bezcłowych na praktycznie wszystkich lotnikach w Europie.

Share:

Naszym zadaniem było nagranie w ciągu dwóch dni ponad 20 pracowników firmy oraz złożenie z tych wypowiedzi filmów. Główne wyzwanie związane z tym projektem to nagrywanie osób, które nie miały nigdy styczności z wystąpieniami przed kamerą. Często spotykamy się z podobnymi problemami w naszej pracy i mamy na to kilka sposobów. Najważniejszy z nich to dobra i przyjazna atmosfera na planie co udało się osiągnąć patrząc na film making-of 🙂 Kolejnym niemałym problemem okazało się znalezienie kilkunastu różnych kadrów na niewielkiej biurowej przestrzeni klienta.

Pierwszy z filmów to film employer-brandingowy, który ma na celu przekazanie informacji na temat pracy w firmie nowym, potencjalnym kandydatom.

Warning: SimpleXMLElement::__construct(): Entity: line 1: parser error : Specification mandates value for attribute allowfullscreen in /usr/home/cs/domains/creativestudio.com.pl/public_html/creative/themes/inez/single-portfolio.php on line 158 Warning: SimpleXMLElement::__construct(): clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen in /usr/home/cs/domains/creativestudio.com.pl/public_html/creative/themes/inez/single-portfolio.php on line 158 Warning: SimpleXMLElement::__construct(): ^ in /usr/home/cs/domains/creativestudio.com.pl/public_html/creative/themes/inez/single-portfolio.php on line 158 Fatal error: Uncaught Exception: String could not be parsed as XML in /usr/home/cs/domains/creativestudio.com.pl/public_html/creative/themes/inez/single-portfolio.php:158 Stack trace: #0 /usr/home/cs/domains/creativestudio.com.pl/public_html/creative/themes/inez/single-portfolio.php(158): SimpleXMLElement->__construct('