MILÓ – Film korporacyjny

Firma MILÓ to czołowy producent zlewozmywaków granitowych w 100% z polskim kapitałem.W styczniu 2020 roku mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Dominkiem Frasunkiewiczem, założycielem firmy, oraz jego zespołem przy produkcji ich pierwszego filmu korporacyjnego.

Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że klient jest wymagający ale entuzjastycznie nastawiony do rozwiązań jakie zaproponowaliśmy. Zespół marketingu firmy MILÓ dał nam nieco wolnej ręki dzięki czemu udało nam się stworzyć bardzo ciekawe ujęcia. Aby osiągnąć taki efekt użyliśmy zestawu lamp wyładowczych o różnych mocach wraz ze specjalnymi filtrami. Dodatkowo postanowiliśmy zastosować niestandardowe ruchy kamery, które nadały kadrom dynamiki. Przy edycji filmu użyliśmy nieco spokojniejszej muzyki w części gdzie Pan Dominik obsługuje klienta oraz dynamicznego podkładu w części magazynowej.

Praca przebiegła bardzo pomyślnie. Do dyspozycji mieliśmy praktycznie całą kadrę tej prężnie rozwijającej się firmy. Atmosfera na planie była bardzo dobra co widać na filmie. Zdjęcia zajęły nam dwa pełne dni od wczesnych godzin porannych do późnego popołudnia. Praca z takimi ludźmi to sama przyjemność. Oby więcej takich klientów!