PRODUKCJA FILMOWA – VSOFT

Produkcja filmowa dla filmy VSoft. Jak przebiegała produkcja filmu dla dużej Krakowskiej firmy informatycznej?

 

Z firmą VSoft z Krakowa współpracujemy już ponad rok. Pierwsza produkcja filmowa zrealizowana dla VSoftu prezentowała nową aplikację mobilną dla pracowników firm ubezpieczeniowych. Produkcja filmowa odbywała się na terenie Krakowa. Realizowaliśmy ujęcia m.in. w hotelu Sheraton oraz przed ICE Kraków. Efekty naszej pracy możecie zobaczyć w naszym portfolio: produkcja filmowa VSoft Smart.

Od czasu produkcji filmowej VSoft Smart, mieliśmy przyjemność wyprodukowania kilku innych filmów prezentujących rozwiązania firmy.

Interesującym projektem jaki w ostatnim czasie mogliśmy zrealizować wspólnie z firmą VSoft jest produkcja filmowa Vsoft Mobile WorkforceGdy przystępowaliśmy do tego projektu – wiedzieliśmy, że nie będzie super gładko. Bliski deadline oraz ilość pracy przy równoległych projektach nie ułatwiała zadania. Jak zawsze jednak z pełnym spokojem i opanowaniem zabraliśmy się pracy. Produkcja filmowa ruszyła. Początkiem była realizacja materiałów filmowych w Krakowie w siedzibie Vsoftu. Realizowaliśmy sceny z udziałem aktorów i statystów, prezentujące aplikację w codziennej pracy. Później produkcja filmowa przeniosła się do Wrocławia, gdzie realizacja materiałów filmowych odbywała się w siedzibie firmy, która testowała u swoich pracowników aplikację VSoft Mobile Workforce.

Gotową produkcję filmową Vsoft Mobile Workforce wkrótce zobaczycie w naszym portfolio.

 

Czytaj również:

produkcja reklamowa studio  | jak skutecznie reklamować się w sieci | produkcja filmów internetowych

Podaj dalej