Reklama telewizyjna – InsERT

  • Klient: InsERT
  • Data: Styczeń 2018

W styczniu 2018 nasza agencja filmowa wyprodukowała reklamowy spot telewizyjny dla polskiej firmy InsERT – lidera w sektorze oprogramowania dla firm. Materiał filmowy zrealizowaliśmy podczas jednego, intensywnego, 12-godzinnego dnia zdjęciowego w warszawskim studiu.

spocie reklamowym przedstawiona jest historia firmy i jej właściciela od założenia w latach 90-tych do czasów obecnych. Głównym celem było pokazanie różnych zmian gospodarczych jakie miały miejsce przez te lata. Nasz bohater – właściciel firmy – przez lata musiał się dostosowywać do zmieniających przepisów. Z pomocą przychodziła mu zawsze firma InsERT produkując dedykowane oprogramowanie do zarządzania procesami w firmie.

Wyzwaniem dla nas było odtworzenie za pomocą subtelnej scenografii oraz charakteryzacji klimatu mijających lat np. w pierwszym ujęciu mamy już dawno nieużywany monitor typu CRT. Musieliśmy zdobyć masę przestażałych już rekwizytów. W ostatniej scenie nasz bohater został specjalnie postarzony przez charakteryzację aby podkreślić mijający czas.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego making-of z tej produkcji. Film znajduje się poniżej.

Produkcja filmowa została zrealizowana przy użyciu kamery filmowej RED wraz z obiektywami Arri Ultraprime.

CreativeStudio.com.pl – kompleksowa produkcja filmowa