Produkcja filmów – Kraków

Produkcja filmów Kraków

Nasza kreatywna agencja filmowa wywodzi się z Krakowa. Nasza specjalizacja to kompleksowa produkcja filmów – Kraków.

Tworzeniem filmów zajmujemy się już od prawie 10 lat. Na początku pierwsze projekty powstawały wyłącznie z potrzeby opowiadania historii filmowych. Nie było klientów, nie było budżetów, nie było deadline’ów. Jednak zarówno dziś jak i wtedy w pełni kompleksowo podchodziliśmy do tematu realizacji filmów. Do tego by tworzyć filmy motywowała nas pasja. Z dnia na dzień przy użyciu amatorskiego sprzętu założyciele agencji filmowej CreativeStudio.com.pl rozwijali swoje, niczym nieograniczone kreatywne produkcje filmowe.

Produkcja filmów Kraków nie zawsze była rozwinięta tak jak dziś.

Choć wydaje się, jakby to było wczoraj – 10 lat temu świat wyglądał zupełnie inaczej. Rynek szturmowały telefony typu BlackBerry, a firma Canon pracowała nad pierwszą lustrzanką umożliwiającą tworzenie filmów. Filmy reklamowe wyglądały zupełnie inaczej niż teraz. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła: produkcja filmów Kraków pojawiało się tylko kilka firm. Z lekkim wzruszeniem wspominamy czasy dynamicznego rozwoju naszych umiejętności filmowych. Ważną rolę w doskonaleniu zdolności odegrały w nas konkursy filmowe organizowane przez portal MilionYou.com. Były one świetną okazją do skonfrontowania swoich umiejętności z innymi twórcami filmowymi. Do każdej produkcji konkursowej również podchodziliśmy w pełni kompleksowo dopracowując każdy szczegół naszego filmu.

Dziś świat znacznie przyspieszył. Każdy w kieszeni ma superwydajną kamerę 4K, aparat i nieograniczony dostęp do interetu. Lustrzanki zostają wypierane przez bezlusterkowce, a po wpisaniu frazy produkcja filmów Kraków google daje dziesiątki trafnych wyników. Koszty wynajmu sprzętu filmowego znacznie potaniały a dobrych ludzi na rynku produkcji spotów reklamowych wciąż przybywa. I słusznie, ponieważ filmy reklamowe i spoty wizerunkowe coraz bardziej zawojowują rynek. Za kilka lat większość treści w internecie będzie treściami filmowymi.

Tworząc agencję filmową CreativeStudio.com.pl każdego dnia pracujemy na sukces naszych klientów. Kompleksowa produkcja filmowa, którą oferujemy ma różne oblicza. Czasem pracuje się na niskich budżetach, czasem na wysokich, jednak zawsze adekwatnych do projektu. Niezależnie od budżetu, do każdego filmu podchodzimy w pełni kompleksowo. Wiemy, jak wielka odpowiedzialność ciąży na naszej pracy. Jeśli zawiedziemy, w którymkolwiek punkcie (stworzymy kiepski scenariusz filmowy, nie zadbamy o preprodukcję czy postprodukcja filmu będzie kiepska) ucierpi na tym nie tylko portfel naszego klienta, ale i jego wizerunek.

Produkcja filmów Kraków – portfolio

Wypracowane przez lata metody działań w organizacji i kompleksowym przygotowaniu produkcji filmowej dały nam przewagę nad innymi agencjami. Blisko 40 nagród i wyróżnień na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych świadczy o tym, że wiemy co robimy. Najbardziej kochamy kompleksową produkcję filmową. Wtedy, kiedy klient daje nam (w przenośni) pustą, niezapisaną kartkę i mówi: „Macie, zróbcie coś świetnego!”. Zazwyczaj wtedy współpraca kończy się świetnym projektem, z którego jesteśmy w pełni zadowoleni my oraz klient.

W dzisiejszych czasach skuteczne kampanie reklamowe nie mogą obejść się bez filmów reklamowych. Spoty reklamowe coraz mocniej wchodzą do naszego życia. Sztuką jest tworzyć je w taki sposób, by były inteligentne, nienachalne i szalenie skuteczne. Wiemy, jak to robić!

Wiemy, jak tworzyć skuteczne filmy reklamowe!

CreativeStudio.com.pl – produkcja filmów Kraków , wideo marketing

CreativeStudio.com.pl – produkcja filmowa

Podaj dalej