PRODUKCJA TELEWIZYJNA

Produkcja telewizyjna oraz filmy reklamowe to główne specjalizacje naszego studia.

Tworzymy filmy reklamowe, filmy wizerunkowe oraz filmy promocyjne. Produkcja telewizyjna to nie tylko nasza praca ale również i sposób na życie. Początki creativestudio.com.pl sięgają roku 2008, kiedy to jeden z założycieli – Adrian Łapczyński zrealizował film, dzięki któremu został zwycięzca w konkursie filmowym. Wtedy właśnie (jeszcze na długo przed nadaniem nazwy) creativestudio.com.pl stawiało swoje pierwsze kroki. W tamtym czasie jeszcze do końca nie wiedzieliśmy, w którą stronę rozwinie się nasza działalność. Można powiedzieć, że w początkowym okresie rozwoju firmy realizowaliśmy „wszystko co było do zrobienia”. W naszym dorobku oprócz filmów wizerunkowych i promocyjnych miast, obiektów, firm – można znaleźć również teledyski, wideoklipy i wizualizacje.

Produkcja telewizyjna to nasza specjalizacja. Realizacja filmów reklamowych oraz produkcja spotów telewizyjnych sprawia nam dużą satysfakcję. To kierunek w którym stale się rozwijamy i doskonalimy. Współpracujemy na stałe z kilkoma dużymi firmami, dla których regularnie tworzymy produkcje telewizyjne.

Równie ważną gałęzią produkcji filmowej naszej firmy jest produkcja filmów internetowych. Tworzenie krótkich filmów internetowych, jak i tworzenie złożonych kampanii na youtube to obszary w których czujemy się jak ryba w wodzie ! 🙂

 

Czytaj także: produkcja filmowa bez tajemnic | produkcja filmów internetowych | jak stworzyć dobry film viralowy

CreativeStudio.com.pl – produkcja filmowa

Podaj dalej