Produkcja telewizyjna creativestudio

PRODUKCJA TELEWIZYJNA

Produkcja telewizyjna oraz filmy reklamowe to główne specjalizacje naszego studia.

Tworzymy filmy reklamowe, filmy wizerunkowe oraz filmy promocyjne. Produkcja telewizyjna to nie tylko nasza praca ale również i sposób na życie. Początki creativestudio.com.pl sięgają roku 2008, kiedy to jeden z założycieli – Adrian Łapczyński zrealizował film, dzięki któremu został zwycięzca w konkursie filmowym. Wtedy właśnie (jeszcze na długo przed nadaniem nazwy) creativestudio.com.pl stawiało swoje pierwsze kroki. W tamtym czasie jeszcze do końca nie wiedzieliśmy, w którą stronę rozwinie się nasza działalność. Można powiedzieć, że w początkowym okresie rozwoju firmy realizowaliśmy “wszystko co było do zrobienia”. W naszym dorobku oprócz filmów wizerunkowych i promocyjnych miast, obiektów, firm – można znaleźć również teledyski, wideoklipy i wizualizacje.

Produkcja telewizyjna to nasza specjalizacja. Realizacja filmów reklamowych oraz produkcja spotów telewizyjnych sprawia nam dużą satysfakcję. To kierunek w którym stale się rozwijamy i doskonalimy. Współpracujemy na stałe z kilkoma dużymi firmami, dla których regularnie tworzymy produkcje telewizyjne.

Równie ważną gałęzią produkcji filmowej naszej firmy jest produkcja filmów internetowych. Tworzenie krótkich filmów internetowych, jak i tworzenie złożonych kampanii na youtube to obszary w których czujemy się jak ryba w wodzie ! 🙂

 

Czytaj także: produkcja filmowa bez tajemnic | produkcja filmów internetowych | jak stworzyć dobry film viralowy

CreativeStudio.com.pl – produkcja filmowa

©Realizacja MTweb
FILMY REKLAMOWE I PROMOCYJNE
PRODUKCJA FILMOWA I TELEWIZYJNA
PRODUKCJA REKLAMOWA STUDIO