PRODUKCJA FILMOWA – ORANGE POLSKA – FILMY INTERNETOWE

Produkcja filmowa – filmy reklamowe przeznaczone do emisji w internecie.

 

Od października 2014 wspólnie z krakowską agencją reklamową „BEZOBAW” tworzymy serię internetowych videotutoriali dla firmy Orange Polska S.A. Filmy dotyczą telefonów komórkowych, które firma Orange oferuje swoim klientom. O każdym z telefonów opowiadają dwa filmy studyjne – zawartość zestawu oraz przewodnik użytkownika.

Dodatkowo tworzymy jeden film pokazujący telefon w codziennym użytkowaniu. Produkcje studyjne realizujemy w naszym małym studio w Krakowie – ul. Myśliwska 68/513. Pozostałe filmy kręcimy w różnych lokalizacjach Małopolski. Wszystkie produkcje filmowe dostępne są na stronie https://mojtelefon.info/ i adresowane są do osób, które chcą w pełni wykorzystać wszystkie możliwości swoich telefonów.

Za część organizacji produkcji odpowiada agencja reklamowa BEZOBAW, natomiast za drugą część agencja produkcyjna CreativeStudio.com.pl. Do filmów angażujemy aktorów z całej Polski. Realizacja zdjęć oraz postprodukcja w  całości wykonywana jest przez CreativeStudio.com.pl

CreativeStudio.com.pl – nowoczesny dom produkcyjny, którego specjalizacją jest produkcja filmowa i telewizyjna. Tworzymy: reklamy, filmy krótkometrażowe, filmy promocyjne, spoty reklamowe, internetowe wideo, videotutoriale.

 

 

Podaj dalej